.

.

Одлична цена
Нови сива QILEFU Планински велосипед мет 3K UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebar алуминиумски+јаглерод seatpost матични MTB делови поставува Слободен брод

Нови сива QILEFU Планински велосипед мет 3K UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebar алуминиумски+јаглерод seatpost

DEN 829.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бренд Име:
QILEFU
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Употреба:
Децата' Велосипеди,Планински Велосипеди,Круизери
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Број На Модел На:
QILEFU-сива logo-шупливи надвор
Тип:
handlebar+seatpost+матични поставува
Компоненти:
handlebar+seatpost+матични поставува
Заврши:
мет ; сјај (default мет)
државната:
100% нови
Производи во категоријата