.

.

Одлична цена
Бохемија стил 10мм сребрена школка симулирани-бисер круг монистра нараквици за жените мода висок квалитет на жените накит 7.5 инчен B2910

Бохемија стил 10мм сребрена школка симулирани-бисер круг монистра нараквици за жените мода висок квалитет на жените

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B2910
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој
Функција:
Оригиналниот дизајн на накит
Компатибилност:
no
Должина:
7.5inch
Производи во категоријата