.

.

Одлична цена
8мм multicolor природен камен jades круг монистра калцедон хривнија 3x4mm кристал висок степен на жените накит 7.5 инчен B2907

8мм multicolor природен камен jades круг монистра калцедон хривнија 3x4mm кристал висок степен на жените накит 7.5

DEN 102.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B2907
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Оригиналниот дизајн на накит
Компатибилност:
no
Должина:
7.5inch
Производи во категоријата