.

.

Одлична цена
3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Mazda CX-5 2012 2013 2014 24+18

3 Дел Гума ветробранското стакло Стакло За Mazda CX-5 2012 2013 2014 24+18

DEN 316.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
60cm
Објектот Ширина:
6cm
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Миење на дожд и прашина
Mazda Модел:
CX-5
CX-5-Година:
2012,2014,2013
Година:
2016Year
Материјал Тип:
Природна гума & Пластика
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
198350
Производи во категоријата