.

.

Одлична цена
30g Силикони термичка паста WLP ладење паста за CPU Ладилник Heatsink

30g Силикони термичка паста WLP ладење паста за CPU Ладилник Heatsink

DEN 69.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
RII
Линии:
Никој
Број На Модел На:
GTFS
Производи во категоријата