.

.

Одлична цена
За Suzuki д-р 350 SL СМ SN СП SER СЕД ПОСТАВИТЕ SEV 1990-1997 DR350 L M N P R S T 1990 1991 1992-1996 Мотоцикл накладките Предни Задни

За Suzuki д-р 350 SL СМ SN СП SER СЕД ПОСТАВИТЕ SEV 1990-1997 DR350 L M N P R S T 1990 1991 1992-1996 Мотоцикл накладките

DEN 204.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
GFY Пред Задните 2, Пред 1 парови, Заден 1 парови, GFY Пред 1 парови, GFY Задните 1 парови, Пред Задните 2 Пара
Име На Модел:
За EBC FA135 FA152
Објектот Должина:
9.67cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.74cm
Објектот Ширина:
4.27cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
9.67cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA135 + FA152
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
Д-Р 350 SL СМ SN СП SER СЕД ПОСТАВИТЕ SEV 1990-1997
модел 01:
Д-Р 250 L M N P R S 1990-1995 Д-Р 350 L M N P R S T 1990-1996
модел 02:
Д-Р 250 SL СМ SN СЕПТЕМВРИ SER СЕД 1990-1995 РМ 250 N P 1992-1993
пред големина:
FA135 96.7*42.7*7.4 мм 77*42.2*7.4 мм
Задните Големина:
FA152 60*40.8*9mm
Производи во категоријата