.

.

Одлична цена
Kelvin Стегачот и Автомобилска Батерија Тестер Кабел за Автомобил Батеријата Тестер

Kelvin Стегачот и Автомобилска Батерија Тестер Кабел за Автомобил Батеријата Тестер

DEN 444.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Име На Модел:
Автомобил Коло Тестер
Бренд Име:
lansl
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Должина:
26cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Електронски:
No
Производи во категоријата