.

.

Одлична цена
waase Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M За Suzuki Hayabusa GSXR1300 2008 2009 2010-

waase Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M

DEN 278.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Објектот Тежина:
0.18kg
Материјал Тип:
Направени од еластомер материјал со супер силен [email protected] лепило
Име На Модел:
За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 2008-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
0inch
Fitment:
За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 2008-2016
Модел:
За Suzuki HAYABUSA GSXR1300 GSX1300R
Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Производи во категоријата