.

.

Одлична цена
едно парче кадрава Пресврт Коса Капчиња Плетенка на косата 14inch 100grams/еез,VERVES 30strands/еез Синтетички Плетење на Косата екстензии

едно парче кадрава Пресврт Коса Капчиња Плетенка на косата 14inch 100grams/еез,VERVES 30strands/еез Синтетички Плетење

DEN 286.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Протегала должина:
14inches
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre
Број На Модел На:
100g(+-2)g/пакет
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Предмети по Пакет:
30strands/пакет
Бренд Име:
VERVES
Производи во категоријата