.

.

Одлична цена
1200W 12V 80A Единствен Излез Префрлување напојување со напон и струја се прикаже AC-DC S-1200-12

1200W 12V 80A Единствен Излез Префрлување напојување со напон и струја се прикаже AC-DC S-1200-12

DEN 2290.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
>500W
Број На Модел На:
S-1200-12
is_customized:
Yes
Излезниот Напон:
12v
Влезен Напон:
220v
Излезна Струја:
80A
Производи во категоријата