.

.

Одлична цена
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Прекрасна морето view Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Прекрасна морето view Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

DEN 86.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
15x20cm, 20x25cm, 25x30cm, 50x65cm, 60x80cm, 30x40cm, 40x50cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
Производи во категоријата