.

.

Одлична цена
OEW2-036-2HC 360P/R енкодер / tachometer оптички ротари пулсот енкодер / пораст на брзината енкодер, нови во кутија, Бесплатен Превозот.

OEW2-036-2HC 360P/R енкодер / tachometer оптички ротари пулсот енкодер / пораст на брзината енкодер, нови во кутија,

DEN 1128.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
OEW2-036-2HC
Тип На Мотор:
САЛАДИН
Производи во категоријата