.

.

Одлична цена
Ownsun Супер КОЧАН Магла Светлина Ангел Око Браник Проектор Објектив за Land Rover Freelander 2 2007-2010

Ownsun Супер КОЧАН Магла Светлина Ангел Око Браник Проектор Објектив за Land Rover Freelander 2 2007-2010

DEN 3119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Дијаметар:
8cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Land Rover Модел:
Freelander
Бренд Име:
Ownsun
Freelander-Година:
2008,2009,2007,2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
За Land Rover Freelander 2
Специјални Функции:
Ремонтирам
Тип На Објект:
Светла За Магла
Производи во категоријата