.

.

Одлична цена
За Рено Immobilizer Емулатор Работа со Рено ЕКИ Декодер PCB Одбор Immo Емулатор Алатка со Жици Поврзани

За Рено Immobilizer Емулатор Работа со Рено ЕКИ Декодер PCB Одбор Immo Емулатор Алатка со Жици Поврзани

DEN 376.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Електронски:
No
Напон:
12
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
Goodobd2
Хардвер Верзија:
За Рено Immobilizer Емулатор
Верзија На Софтвер:
За Рено Immobilizer Емулатор
Тип На Објект:
Воздушното Перниче Скенирање Алатки & Симулатори
моќност:
2.4
Име На Модел:
За Рено Immobilizer Емулатор
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
се користи за автомобил immo емулатор алатка
Примена:
работа со Рено ЕКИ Декодер
Функција:
Декодирање на ECU користење на Renualt ЕКИ Декодер
Производи во категоријата