.

.

Одлична цена
Трубач 04598 1/350 ХМС Остроумен Класа Подморница

Трубач 04598 1/350 ХМС Остроумен Класа Подморница

DEN 207.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возило:
Чамци
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Бренд Име:
RealTS
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1
Број На Модел На:
04598
Тип:
брод
Тема:
Возило
Производи во категоријата