.

.

Одлична цена
KEOGHS Мотоцикл Кочница Цевка Хидраулични Засилен Кочница Или Спојки Масло Црево Линија Цевка Одговара Атв Dirt Јама Велосипед Цевки Плетенка Челик

KEOGHS Мотоцикл Кочница Цевка Хидраулични Засилен Кочница Или Спојки Масло Црево Линија Цевка Одговара Атв Dirt Јама

DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Име На Модел:
WF001
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
KEOGHS
Материјал Тип:
најлон pa
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Кочница
Објектот Ширина:
1cm
Производи во категоријата