.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување 3D Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет DIY Дијамант Везови Кристал Везана Ѕид Налепници був ASF034

Нови Пристигнување 3D Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет DIY Дијамант Везови Кристал Везана Ѕид Налепници

DEN 353.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x32cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 55x70cm, 60x80cm
Бренд Име:
Некогаш Момент
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
20*25cm / 25*32cm / 30*40cm / 40*50cm / 45*60cm / 55*70cm / 60*80cm
дизајн:
На Був на Дрвото / Животинско Серија
Пакување:
Подарок Кутија (Големина >=30*40cm); Меур Торба за Пакување (Големина
Материјал:
Плоштад Смола Кристал 2.5*2,5 mm, DMC 447 Боја; Платно
Алатки:
Пинцети, Пенкало, Лепак, Пластична Плоча
Тип:
Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик / Везана
Функција:
Дома Декорација; Подарок; DIY Хоби Занаети
Употреба:
Спална соба, трпезарија, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Категории:
Уметности, Занаети & Шиење / Насловна Оркестарот / Декорација Занаети
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кинеската Фабрика
Производи во категоријата