.

.

Одлична цена
HAGIBIS 2 Во 1 Млади Улица & Снег Скутер, Виткање деца скејтборд, Снег скутер дете sled luge

HAGIBIS 2 Во 1 Млади Улица & Снег Скутер, Виткање деца скејтборд, Снег скутер дете sled luge

DEN 1745.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЈС-06
Големина:
L96cm*H94cm
боја:
сино/зелена/црвена
Материјал:
Алуминиум легура
дут за:
4-13 век
Тежина:
2.74 kg
се справи со:
Пати
Тркала Материјал:
PU
лизгачки плоча материјал:
ABS
Објектот:
снег скутер
Товарот:
70kg
Производи во категоријата