.

.

Одлична цена
За hp970 континуирано мастило снабдување систем ciss резервоарот за hp 971 ciss систем резервоарот без кертриџ и чип 1000ml/900ml,најевтин .

За hp970 континуирано мастило снабдување систем ciss резервоарот за hp 971 ciss систем резервоарот без кертриџ и чип

DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
боја:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
H970
Производот:
ciss систем резервоарот за hp 970 971
Тип:
континуирано мастило снабдување систем ciss резервоарот
Бои:
К. В. М. Y
Модел:
За HP970 971
јачина:
1000ML/900ML
Број На Модел На:
X451D X551DW X476D X576DW принтери
чип:
без чип
кертриџ:
без кертриџ
MOQ:
1set
Олово Време:
2-4 работни дена по плаќање
Производи во категоријата