.

.

Одлична цена
Harpelunde Мажите Формално Фустан Чевли Црна Мотив Везени Сомот Мокасини Големина 6-14

Harpelunde Мажите Формално Фустан Чевли Црна Мотив Везени Сомот Мокасини Големина 6-14

DEN 2064.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
Harpelunde
Горниот Материјал:
Сомот
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
H0011
Одделот За Името:
Возрасни
Објектот:
Мажите Црн Сомот Мокасини
боја:
Црна, Црвена, Сина, Зелена, Бургундија.
Стил:
се лизга на
превозот:
Слободен Пад Превозот во светот
Занает:
Рачно изработени
Големина:
US size 7-14, Euro Size 40-47.
Обичај Цел:
Ние прифаќаме обичај најголемиот дел цел или лична нарачана цел.
време на испорака:
5-10 дена за да ја изразат испорака
Обработка на време:
2-7 дена
Производи во категоријата