.

.

Одлична цена
Прозрачна Пропелери & Мотори Батеријата Резервни Делови за Syma X8C X8W РК Quadcopter Летало Убав Натпревар

Прозрачна Пропелери & Мотори Батеријата Резервни Делови за Syma X8C X8W РК Quadcopter Летало Убав Натпревар

DEN 600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
X8C X8W X8G
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата