.

.

Одлична цена
DIY 5D Телото Уметност Цвет Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Деца Дијамант Везови Целосна Дијамант Мозаик Дома Декорација

DIY 5D Телото Уметност Цвет Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Деца Дијамант Везови Целосна Дијамант Мозаик

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J302
Производи во категоријата