.

.

Одлична цена
5D Целосна Уметност Засенчување DIY Дијамант Везови Сликарство Цвет Крстот Бод Дијамант Слика Мозаик Дома Декор Занает

5D Целосна Уметност Засенчување DIY Дијамант Везови Сликарство Цвет Крстот Бод Дијамант Слика Мозаик Дома Декор Занает

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x30cm, 25x35cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x100cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J404
Производи во категоријата
DEN 179.04 -20 %