.

.

Одлична цена
Прилагодливи долга права Спојки Кочница Држела за DUCATI ST4 S 14 15 16 Multistrada DS Sport Класичен Multistrada 1100 07 08 09

Прилагодливи долга права Спојки Кочница Држела за DUCATI ST4 S 14 15 16 Multistrada DS Sport Класичен Multistrada

DEN 1702.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
BIKINGBOY
Име На Модел:
L13R13
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура 6061
Објектот Тежина:
0.2kg
Производи во категоријата
DEN 179.04 -74 %