.

.

Одлична цена
200PCS PT2272 PT2272-L4 НАТОПИ Слободни shiping најдобар квалитет

200PCS PT2272 PT2272-L4 НАТОПИ Слободни shiping најдобар квалитет

DEN 766.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FlashingGoldUniverse
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PT2272
Температурата На Работа:
меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата