.

.

Одлична цена
2017 Нов Пијалак Syphon Цевка Цевка Цевка За Алкохол Пиво Вино, Вода Не Се Токсични Лентата За Алатки

2017 Нов Пијалак Syphon Цевка Цевка Цевка За Алкохол Пиво Вино, Вода Не Се Токсични Лентата За Алатки

DEN 45.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
црево
Бренд Име:
SOLEDI
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Лентата За Алатки Тип:
syphon цевка
Производи во категоријата