.

.

Одлична цена
dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за toyota е корола 2003 2004 2005 2006

dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за toyota е корола 2003 2004 2005 2006

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
130inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Полиестер
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Автомобил Направи:
За Toyota Е Корола
Производи во категоријата