.

.

Одлична цена
Flexiable Преносни Две Слој На Алуминиум Пушењето Цевка Преносни Скријат Креативни Пушењето Цевка Билка Тутун Цевка

Flexiable Преносни Две Слој На Алуминиум Пушењето Цевка Преносни Скријат Креативни Пушењето Цевка Билка Тутун Цевка

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
HONEYPUFF
Број На Модел На:
флексибилна цевка
Материјал:
Алуминиум
is_customized:
Yes
Производи во категоријата