.

.

Одлична цена
VOXLINK Најлон Плетенка Микро USB Кабел 1m/2м/3м Податоци Sync USB Конектор за Кабел За Samsung, HTC, LG huawei xiaomi Android Телефон Кабли

VOXLINK Најлон Плетенка Микро USB Кабел 1m/2м/3м Податоци Sync USB Конектор за Кабел За Samsung, HTC, LG huawei xiaomi

DEN 53.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
50cm, 1m, 2m, 3m, 1.8m
Тип:
Микро USB
Компатибилен Бренд:
HTC,Panasonic,Samsung,SONY,LG,Nokia,Blackberry,Toshiba,Motorola,Дланка
Има Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
VOXLINK
Тип:
микро usb кабел
Модел:
USB Конектор за Кабел
функција 1:
За Samsung usb кабел
функцијата 2:
Податоци Sync USB кабел
Функција 3:
micro usb конектор за кабел
Функцијата 4:
држачи за кабел за Huawei
Функцијата 5:
држачи за телефонски кабел
Функција:
двете полнење и пренос на податоци
Компатибилен:
Метал Најлон Плетенка Микро USB Кабел за Android
забелешка:
2M/3M Кабел не ги поддржуваат брзо полнење,тоа не се постигне во 2A
Производи во категоријата