.

.

Одлична цена
Најновите 700C Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim интегриран со центар Бесплатен превозот

Најновите 700C Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset 3 краци и тубуларна rim

DEN 5711.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
патот велосипед напред, патот велосипед задниот дел, Фиксна Опрема пред се, Фиксна Опрема задните
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
сјај / мет (default мет)
Тркала Материјал:
јаглерод
Број На Модел На:
3 краци-тубуларна
Применливи Велосипед:
Фиксна Опрема/ Нумера/ Патот велосипед
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
3 краци и rim интегриран
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат центар
Материјал:
3K / UD / 12K(default 3K)
државната:
100% нови
Производи во категоријата