.

.

Одлична цена
За HTC One М8 Dual Sim Калено Стакло Екран Заштитник 0.26 MM 9H Безбедност Заштитен Филм На M8i Око M8Ew M8d M8s M8si M8t M8x

За HTC One М8 Dual Sim Калено Стакло Екран Заштитник 0.26 MM 9H Безбедност Заштитен Филм На M8i Око M8Ew M8d M8s M8si

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
RONICAN
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
HTC
Функција:
За HTC One М8
функција 1:
калено стакло екран заштитник
Лак Работ:
2.5 Степен
Дебелина:
0.26 mm
Тврдост:
9H
транспарентност:
Во 99%
Материјал:
Анти-Експлозија Калено Стакло
Производи во категоријата