.

.

Одлична цена
30Bags/Многу Стерилни Медицински Око Печ прва помош, залихи Постоперативна Налепници Облекување Влошки Nonwowen Око Подлога Очи Хирургија

30Bags/Многу Стерилни Медицински Око Печ прва помош, залихи Постоперативна Налепници Облекување Влошки Nonwowen Око

DEN 236.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
30
Број На Модел На:
bf0022
Бренд Име:
BearHoHo
Материјал:
неткаени
Користење на:
надворешна/медицински/пешачење/диск/Home
Големина:
5cm*5cm