.

.

Одлична цена
Механички Час метар контра ТАЈМЕР hourmeter за генератор дизел бензински бензински мотор ДК 8V 12V 24V 36V 48V 72V 80V

Механички Час метар контра ТАЈМЕР hourmeter за генератор дизел бензински бензински мотор ДК 8V 12V 24V 36V 48V 72V

DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
5.3cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-HM009
Објектот Ширина:
5.3cm
Специјални Функции:
час метар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
5.3cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
5.3cm
Објектот Тежина:
55g
Производи во категоријата