.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот AC 86-230VHot Продажба! Дигитални Ре-settable вода доказ Час Метар контра Мотор Машина Генератор

Бесплатен Превозот AC 86-230VHot Продажба! Дигитални Ре-settable вода доказ Час Метар контра Мотор Машина Генератор

DEN 468.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
2.7cm
Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-HM010
Објектот Ширина:
3.1cm
Специјални Функции:
час метар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
5.3cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
55g
Производи во категоријата