.

.

Одлична цена
Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Спортските XL883 XL1200 48 EFI Мотор

Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор Дигитална Опрема Метар За Харли Спортските XL883 XL1200

DEN 1480.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
црвено светло, зелено светло, сино светло
Објектот Тежина:
0.28kg
Име На Модел:
За Харли Дејвидсон Туринг Дуна Спортските Софтејл
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Материјал Тип:
како на сликата прикажани
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
приклучете се игра
Тип На Објект:
Мотоцикл LCD Електроника 6 Брзина 1-6 Ниво на Опрема Индикатор
Се прикаже спектар:
1-6 Опрема Екранот
Примена:
За Сите Харли Дејвидсон Модели Со EFI Мотор
Инсталација Белешки:
Yes
Производи во категоријата