.

.

Одлична цена
Интересно гумени сумо борење костуми/гумени сумо одговара за продажба

Интересно гумени сумо борење костуми/гумени сумо одговара за продажба

DEN 20400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
TKSS
Материјал:
Крпа,ПВЦ
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Тип:
Игралиште За Деца
категорија:
сумо одговара
Големина:
1.8m high for adults
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Ткаенина Тип:
ПВЦ платно
Знаци:
Професија Носии
Производи во категоријата