.

.

Одлична цена
Врвен Квалитет 2.0 м Шарени Гигант Вода Топката Вода Инфлацијата бистра Вода Балони Inflatables Вода Одење Топка

Врвен Квалитет 2.0 м Шарени Гигант Вода Топката Вода Инфлацијата бистра Вода Балони Inflatables Вода Одење Топка

DEN 5880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Возраст Опсег:
> 6 години,Grownups
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Пластични Тип:
ПВЦ
Бар-кодот:
No
Дијаметар:
2m
Број На Модел На:
вода топката-103
Бренд Име:
HIBADOU
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата