.

.

Одлична цена
4 Бои Виси Купола Игра Шатор Кревет Завеса Шатор Комарец Нето Бебе Обесени Teepees Игра Куќа За Деца Декор Нордиските Стил

4 Бои Виси Купола Игра Шатор Кревет Завеса Шатор Комарец Нето Бебе Обесени Teepees Игра Куќа За Деца Декор Нордиските

DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предупредување:
да се чува далеку од оган
Возраст Опсег:
2-4 Години,> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,13-24 Месеци,5-7 Години,> 3 години
Карактеристики:
Мека,Свитлива
Број На Модел На:
INST-1
Тип:
Шатор
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Peki Играчки
Производи во категоријата