.

.

Одлична цена
ВИСОКО квалитетни Пластични Маркери Носителот Игла Клип Занает 50pcs Микс Мини Плетење Капчиња Заклучување Бод 50pcs АА 2018

ВИСОКО квалитетни Пластични Маркери Носителот Игла Клип Занает 50pcs Микс Мини Плетење Капчиња Заклучување Бод 50pcs

DEN 26.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Алуминиум
Тип:
Капчиња Кука
Број На Модел На:
D50
Употреба:
рака за шиење
Производи во категоријата