.

.

Одлична цена
Романтични цреша Спалната соба, седи соба тремот Отстранлив ѕид налепници ПВЦ транспарентен филм

Романтични цреша Спалната соба, седи соба тремот Отстранлив ѕид налепници ПВЦ транспарентен филм

DEN 134.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
HM107030
Ѕидот Налепници:
Се лепат на ѕидот
Големина:
50CM*70CM
Производи во категоријата