.

.

Одлична цена
Уметност Дизајн Стрели Со Сопствени Персоналните Име Ѕид Decal Детска Спална Соба Уметност Оркестарот Винил Ѕид Налепница Расадник Декор М-13

Уметност Дизајн Стрели Со Сопствени Персоналните Име Ѕид Decal Детска Спална Соба Уметност Оркестарот Винил Ѕид Налепница

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
прилагодено боја
Големина:
38x81cm, 25x56cm, 45x97cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
М-13
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Големина:
S
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Производи во категоријата