.

.

Одлична цена
% Daisy Цвет ѕид налепници за Дневна Соба и спалната соба на Винил 3D Прозорец Оркестарот Ѕид Decals Налепница На Кујна На Вратата Постер

% Daisy Цвет ѕид налепници за Дневна Соба и спалната соба на Винил 3D Прозорец Оркестарот Ѕид Decals Налепница На

DEN 91.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
Цвет Дневна Соба Винил 3D Ѕид Налепници
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Технологија:
Третата генерација ѕид налепници печатени ПВЦ
треба трансфер филм:
Yes
како да се прилагодите:
Контактирајте со нас за износот на бојата и превозот. Пред да нарачате
дома декорација спална соба ѕид decals:
дневна соба, спална соба студија соба, Детска соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна ѕидот од стакло и метал дрво, итн. (3-5 yeasr)
Квалитет:
Водоотпорен сончање не-токсични за заштита на животната средина
Содржина:
ѕидот налепници уметност ѕид decals
боја:
(минимум за квантитет се 20 парчиња за други бои)
Конечниот ефект шема на ѕидот (cm):
82*105Cm Само за референца ве молиме diy како ви се допаѓа
Производ Големина (cm * cm):
Производи во категоријата