.

.

Одлична цена
Само Мотивација Салата Стил Ѕид Decal Цитати Без Оправдувања Винил Дома Ѕид Налепници Отстранлив Фитнес Тренингот Внатрешни работи Оркестарот SYY478

Само Мотивација Салата Стил Ѕид Decal Цитати Без Оправдувања Винил Дома Ѕид Налепници Отстранлив Фитнес Тренингот

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
H631 Виолетова, H607 Оган Црвена, H635 Меки Розова, H601 Бела, H611 Розова, другата боја избор
Големина:
57x15cm, 219x57cm, 161x42cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SYY478
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата