.

.

Одлична цена
Еднорог Ѕид Налепници Спалната соба Отстранлив Расадник Ѕид Decals Дневна Соба Дома Декор Монохроматски Винил Уметност Налепница Позадина JW307

Еднорог Ѕид Налепници Спалната соба Отстранлив Расадник Ѕид Decals Дневна Соба Дома Декор Монохроматски Винил Уметност

DEN 223.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, H635 Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Државата Сива, Виолетова, Кафена, Друга боја на избор, Теал, Злато
Големина:
45x42cm, 61x57cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
JW307
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
Производи во категоријата