.

.

Одлична цена
Funlife Дома декорација геометриски плоштадот ѕид налепници за промет на големо DIY креативни кристално огледало на ѕидот налепници MS361155

Funlife Дома декорација геометриски плоштадот ѕид налепници за промет на големо DIY креативни кристално огледало на

DEN 532.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
MS361155
Тема:
Шема
Бренд Име:
funlife
Производи во категоријата