.

.

Одлична цена
Прекрасна Малку Лак Ѕид Налепница, Отстранлив Бебе Девојка Детска Соба Декорација Уметност Ѕид Decals Бесплатен Превозот

Прекрасна Малку Лак Ѕид Налепница, Отстранлив Бебе Девојка Детска Соба Декорација Уметност Ѕид Decals Бесплатен Превозот

DEN 141.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Меки Розова, Виолетова, Сребро, Топла Розова, Светло Сива
Големина:
20pcs of width 10cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
6F607
Бренд Име:
dulike
Censor Кодот:
6F607
Тема:
Шема
Материјал:
Винил пвц
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals(не за печатење)
Цел:
DIY Малку Лак Decal Налепница За Девојка Соба Ѕид Декорација
Се препорачува простор:
Бебе Девојка Детска Соба
Објектот Големина:
Ширина на 10cm на 30pcs
Тема:
Прекрасна Малку Лак Ѕид Налепница
is_customized:
Yes
Транспарентна:
Табла Транспарентна Налепница
Производи во категоријата