.

.

Одлична цена
Глуварче baseboard налепница водоотпорен деца училници отстранлив mural ѕид налепници дома декорација ПВЦ дете декорација подарок

Глуварче baseboard налепница водоотпорен деца училници отстранлив mural ѕид налепници дома декорација ПВЦ дете декорација

DEN 115.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Бренд Име:
HonC
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Тема:
Растенијата
Censor Кодот:
Никој
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
A000
Спецификација:
Multi-piece Package
Добиете големина:
50cm x 70cm
Употреба:
Baseboard
конечната големина на слика на ѕидот:
100cm 40cm x
Производи во категоријата