.

.

Одлична цена
Виножито боја Точки Ѕвезда Ѕид Налепница За Детска Соба на Децата Дома Декор Decals креативни отстранлив Дневна Соба DIY Винил Налепници

Виножито боја Точки Ѕвезда Ѕид Налепница За Детска Соба на Децата Дома Декор Decals креативни отстранлив Дневна Соба

DEN 86.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Censor Кодот:
Никој
Бренд Име:
HonC
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
W00
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
DIY Слободни комбинација
Големина:
50X45 CM
Лесно да се примени и да се:
отстранување без оштетување на вашиот ѕид
Најдобар Божиќ декорација:
било мазни и чисти површини како што се ѕидови, врата
боја:
Како што е прикажано на слики
Заврши Големина:
Можете слободно да го залепите големина
Производи во категоријата