.

.

Одлична цена
Кошаркар Ѕид Налепница Дневна Соба Декорација Dunking Инспиративни Ѕид Decals За Девојки Спална Соба Спорт Уметност Mural Muraux

Кошаркар Ѕид Налепница Дневна Соба Декорација Dunking Инспиративни Ѕид Decals За Девојки Спална Соба Спорт Уметност

DEN 197.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Сива
Големина:
42x72cm
Бренд Име:
FARLEOPARD
Стил:
Креативните
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
H010010
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
H008
Материјал:
Винил
Производи во категоријата