.

.

Одлична цена
Arrowzoom 19.6 x 19.6 x 1.9 / 9.8 x 9.8 x 1.9 Пирамида Студио Пена Soundproofing Акустични Плочи Панел 8 компјутери Боја Пакет KK1034

Arrowzoom 19.6 x 19.6 x 1.9 / 9.8 x 9.8 x 1.9 Пирамида Студио Пена Soundproofing Акустични Плочи Панел 8 компјутери

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
25 x 25 x 5 cm, 50 x 50 x 5 cm
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
KK1034
Тема:
Шема
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Висок Квалитет на пена
Производи во категоријата